ŻYWNOŚĆ

ŻYWNOŚĆ

Pokazano 1-24 z 187 pozycji

Co to jest żywność? Ogólnie i zgodnie z definicją żywności określonej w ustawie, żywność inaczej środek spożywczy to każda substancja lub produkt przetworzony, częściowo przetworzony lub nieprzetworzony, przeznaczony lub w rozsądnym mniemaniu nadający się do spożycia przez ludzi. Obejmuje również napoje, gumę do żucia oraz wszelkie substancje dodawane do żywności w sposób zamierzony podczas wytwarzania, przygotowania lub obróbki żywności. Wybierając dobre produkty żywnościowe jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu uwzględniając wiek, płeć, aktywność fizyczną i stan fizjologiczny. Gdy w pełni pokryjemy zapotrzebowanie na energię, białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne oraz błonnik, wtedy mówimy o prawidłowym żywieniu.

W naszej kategorii żywność znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do swojej spiżarni! Posegregowaliśmy kategorię na wiele podkategorii zgodnych z zawartością produktów spożywczych by umożliwić łatwe zakupy! Zapewniamy jak najlepszej jakości   produkty sypkie, dania gotowe, bakalie i orzechy, desery, miody, słodycze, napoje, herbaty i kawy, oleje oraz cukry i inne substancje słodzące. Aby nadać magii potrawom,  które przygotujesz w domu warto zajrzeć do kategorii przyprawy i zaopatrzyć się w aromatyczne zioła. Ciekawymi na naszego podniebienia produktami spożywczymi są algi, glony i wodorosty! Zachęcamy do eksperymentowania w kuchni! W całej kategorii żywność znajduje się wszystko, czego potrzeba do przygotowania ciekawych, zdrowych i pysznych potraw! Szeroka oferta żywności w naszym sklepie jest dostosowana do wielu osób, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Diety tradycyjne, wegetariańskie czy wegańskie w zależności od preferencji to osobisty wybór konsumentów. Nasze produkty żywnościowe będą odpowiednie na każdy rodzaj odżywiania. Sprawdźcie dostępne pyszne produkty w naszym sklepie i zadbajcie o swoją zdrową dietę!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.