O nas

Nasza przygoda ze zdrowym stylem życia zaczęła się w 2005 roku, od jednej osoby, dla której zdrowe odżywianie, zielarstwo i Tradycyjna Medycyna Chińska stały się pasją do zgłębiania wiedzy i jej szerzenia. Wtedy został otwarty pierwszy sklep stacjonarny, będący odpowiedzią na szukane pytania jak zdrowo jeść i suplementować się. Szerzenie pasji spowodowało zarażanie innych, przez co dziś jesteśmy zespołem trzech osób tworzących miejsce, w którym możecie korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

Szukając sprawdzonych źródeł dostaw, chcemy się dzielić dobrej jakości produktami. Od początku działalności optymalizujemy naszą ofertę, aby dostarczać produkty najlepszej jakości.

Dbając o zdrowie możecie skorzystać z szerokiej oferty żywności, ziół, suplementów oraz naturalnych kosmetyków czy środków czystości.

Wraz ze zdobywaniem naszej wiedzy, rozszerzaniem oferty, również rozwijamy ilość punktów w których możemy być z Wami. W chwili obecnej oprócz sklepu internetowego posiadamy sklep stacjonarny mieszczący się w:

Galerii Bielawskiej
ul. 1 Maja 28
58-260 Bielawa
tel. 793 151 724

Serdecznie zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.