OLEJ ROKITNIKOWY 100% SYBERYJSKI 100ML

OLEJ ROKITNIKOWY 100% SYBERYJSKI 100ML

8594062352631
27,90 zł
Brutto

 

Olej rokitnikowy 100% syberyjski 100 ml
Suplement diety

Olej rokitnikowy jest ważnym naturalnym źródłem karotenoidów i innych substancji biologicznie czynnych, dzięki którym przyczynia się do naturalnych reakcji obronnych organizmu i wspomaga układ odpornościowy. Korzystnie wpływa na aktywność układu pokarmowego, pobudza przemianę materii oraz wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji błon śluzowych oczu, przewodu pokarmowego i moczowo-płciowego oraz pozytywnie wpływa na skórę. Witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Olej pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno.

Składniki (w 5 ml): Rokitnik zwyczajny 100% olej z nasion (zawartość karotenoidów 180 mg/100 g) 4,975 ml, witamina E (alfa-tokoferol, antyoksydant) 25 mg w dziennej porcji 5 ml oleju (co odpowiada 208% RWO: referencyjnej wartości odżywczej).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:1 mała łyżeczka, 1 do 3 razy na dobę (tj. 5-15 ml).

Zawartość netto: 100 ml

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 25 ° C. Chronić przed światłem i źródłami ciepła.

Uwaga! Nie stosować u dzieci poniżej 3 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej partii produkt do spożycia w ciągu dnia. 

Producent: Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

Dystrybutor: Virde Polska Sp. z o.o, ul. Wolności 124, 41-500 Chorzów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z tym, że zgadzasz się na ich użycie – pliki te będą zapisywane na urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.